O nás

V roce 2014 jsme koupili objekt v centru Třebovic.

Kromě ubytování, jsme chtěli vybudovat také restaurant, který v blízkém i dalekém okolí chybí. Podnik, ve kterém se snoubí zvláštní interiér s vysokou úrovní nabídky.

Vítejte v OKI COFFEE!!

Oki coffee jsme otevřeli 7. 5. 2015

seperator

Oki coffe, je ideálním místem pro odpočinek, posezení s přáteli, k obchodním schůzkám a v neposlední řadě k posezení s Vašimi dětmi. Máme zde dětský koutek, který se stal i za tak krátkou dobu velmi populární. Dětský koutek je situován tak, aby nenarušoval další části kavárny. Celý prostor je nekuřácký kromě kuřárny, která je ovšem stavebně oddělena od ostatních prostor, dobře odvětrána, takže ji nekuřák ani nezaregistruje.

V celém objektu je klimatizace, takže v horkých letních dnech je to velmi příjemný únik. Wifi připojení je samozřejmostí.

Každý detail interiéru vychází z nápadu architekta pana Mirka Šindlera, který realizoval tyto restaurační provozovny (autor, spoluautor, dozorovatel stavby )
onas

  • CAFÉ BOULEVARD Ostrava – Poruba
  • RUSTY BELL PUB Ostrava – Poruba
  • EL AMIGO MUERTO Ostrava – Poruba
  • HOLLE IN ONE IRISH PUB Praha – Hostivař
  • KAVÁRNA MOZART Luhačovice GARAGE CLUB Ostrava – Poruba
  • GARAGE Ostrava centrum
  • KAVÁRNA MOZART ( řešení pódiového sezení ) Ostrava Laso centrum
  • PIZZERIE PELLEGRINO Ostrava – Zábřeh, BANÍČEK PUB Ostrava – Slezská
  • GUEST RESTAURANT Ostrava- Vítkovice

Nabízíme pečlivě poskládaný jídelní lístek. Používáme jen kvalitní a vždy čerstvé suroviny. Zeleninu nakupujeme každý den a maso odebíráme z ekologické farmy Klokočov u Vítkova. Maso je vždy čerstvé. Nikdy nepoužíváme maso mražené.

Každé ráno od 8:00 – do 11:00 nabízíme široký sortiment snídaňového menu.

Od 11:00 – do 16:00 pak dále nabízíme obědové menu (polévka – hlavní jídlo a dezert)

Nápojový lístek je také velmi rozmanitý. Kromě velkého výběru nealkoholických nápojů, vynikající kávy „Julius Meinl“ , nabízíme pivo světové kvality „Pilsner Urquell“ čepovaný dle staleté tradice na hladinku. O pivo pečujeme a zakládáme si na jeho kvalitě. Dále nabízíme široký sortiment alkoholických nápojů, především pak originál Karibských rumů. Vinný lístek je také rozmanitý. Odebíráme víno od předních českých vinařů. Vinařství – Dufek, vinařství – Krist, vinařství – Zapletal, vinařství – Baloun, vinařství – Čech

Budeme zde připravovat různé gastronomické, degustátorské ale i kulturní akce ( výstavy obrazů, fotografií a jiné ). Tímto krokem chceme podpořit mladé, začínající umělce, ale i ty, kteří jsou již v tomto regionu známí. Vše se včas dozvíte na našich webových stránkách. Dále připravujeme na příští rok letní zahrádku, která se bude nacházet za budovou.

Doufáme, že se nám náš záměr společně s firmou Mattoni, Julius Meinl, Plzeňský Prazdroj a dalších podařil a i s Vaším přispěním ( připomínky na náš email či facebook ) se zde budete cítit dobře, budete spokojeni a budete se zde rádi vracet.

A o to nám jde především.

Petr Hoffmann a Oskar Janiak